niedziela, 28 listopada 2010

Atlas Sztuki

Atlas Sztuki
Łódź

Strona internetowa z wielkim smakiem zrobiona. Galeria ma się czym pochwalić i wyczerpująco to robi. Jedyne do czego mam zastrzeżenie to fotografie i reprodukcje. Bardzo się cieszę jak mogę zobaczyć dokumentacje z akcji i wernisaży ale wolałabym zobaczyć też parę zdjęć samych prac. Powinny być na tyle duże żebym nie musiała sobie dodatkowo szukać w przeglądarce co tam właściwie na niej jest. Tak jak każdy lubię mieć wybór więc fajnie jak widzę miniaturki i mogę sobie wybrać co zobaczę w powiększeniu, tymczasem na stronie Atlasu muszę przewijać zdjęcia z wystaw pomieszane z reprodukcjami prac i nawet nie wiem ile tych zdjęć będzie więc po 5 mi się nudzi. Tak że galeria reprodukcji prac artystów z galerii w zasadzie nie istnieje. Przypominam właścicielom że istnieje coś takiego jak facebook i warto tam na stronę wrzucać chociaż newsy na temat ostatnich wystaw.

Strona zrobiona w programie który uniemożliwia np. otwarcie kilku kart, więc jak chcę więcej poszperać to muszę kluczyć i co chwila wracać.
Niestety niewiele się można dowiedzieć z strony o samej galerii. Zabrakło tekstu z programem czy konkretnym profilem galerii.

Jeśli chodzi o wybór artystów prezentowanych a także działalność i aktywność to Galeria Atlas Sztuki jest prowadzona wzorowo, tak jak napisano w rankingu galerii w Polityce.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz