niedziela, 3 kwietnia 2011

Danielle Arnaud contemporary art, Londyn

 
 
Kathleen Herbert
UK
London

Danielle Arnaud contemporary art

Pierwsza strona jakby mała, a nie mam wcale dużego monitora... Pod nazwą znajduje się zachęcający pasek z mnóstwem podstron.
Newsy bez zdjęć, ale same teksty i linki działają i są ciekawe. Niepokoi fakt że ostatni news dodano w czerwcu 2010. Nie dobrze...
Archiwum wystaw prowadzone jest od 1999 roku, a więc długo i porządnie. Teksty są wyczerpujące i uzupełnione co najmniej jednym zdjęciem. Miło i wygodnie się je przegląda. Co ciekawe przy wystawach zamieszczono loga sponsorów ! W tej zakładce znajdziemy takżę informacje o udziale w targach sztuki. Są to osobne wydarzenia traktowane jak wystawy tylko w innym niż siedziba miejscu. Bardzo mi się podoba ten dział.
Ciekawie jest rozwiązana podstrona „artyści”. Mamy tu podział na artystów których galeria reprezentuje i tych których tylko wystawiała. Pierwsza grupa jest niewielka, tym bardziej dziwi czemu tak nie równo są materiały przygotowane. Profil każdego artysty wygląda inaczej i choć zamieszczono wyczerpujące informacje to a to obrazy są za małe a to tekstu o artyście za mało albo nie można go znaleźć. Nie wiadomo czemu mamy wszystko stłoczone po lewej stronie choć ponad połowa ekranu jest pusta albo odwrotnie obrazy są za duże i trzeba przewijać. Więc niby wszystko o.k ale takie niedokończone i nieoszlifowane. Nazwiska wystawianych artystów przenoszą nas do archiwum wystaw.
Dalsze trzy działy : projekty, publikacje i edycje są świetnie przygotowane ale wszystkie mają ten sam mały minus: brak obrazków przy linku.
Archiwum po raz drugi nie jest potrzebne moim zdaniem. „Informacje „ są wyczerpujące i pomocne czego nie można powiedzieć o tekście o galerii bo go nie ma. Brak takiego tekstu sprawia, że podejrzewam iż galeria nie wie czym się chce zajmować, tym samym nie ma się czym wyróżnić spośród tysięcy w samym Londynie.
Piszę o tej galerii ze względu na „sales”. Galeria pokazuje wszystkie karty jakie ma. Wiemy dokładnie jakimi dziełami dysponuje, znamy ich ceny !!! Mam wątpliwości czy warto aby wszystkie galerie w ten sposób działały, ale to niewątpliwie zwraca uwagę.
Podsumowując: strona ciekawa i dobrze uzupełniona, wymaga jednak oszlifowania.
http://daniellearnaud.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz