niedziela, 20 lutego 2011

Galeria Klimy Bocheńskiej

 
Karolina Wysocka
Galeria Klimy Bocheńskiej
Warszawa
Pierwsza strona gustowna. Galeria się chwali imponującym wnętrzem. I dobrze.
Część wystawy bez zarzutu. Czysto i przystępnie pokazane, wyczerpujące teksty, zdjęcia są najsłabszą częścią. Trochę ich mało.
Ciekawe, że o obecnej wystawie mogę przeczytać aż w 3 miejscach : wystawy, aktualnie; wystawy, zapowiedzi; oraz wydarzenia. W dwóch z 3 miejsc to jedyna informacja w zakładce. Czyżby brakowało czym wypełnić te zakładki?
W zakładce „O galerii” znajdę same konkrety. Parę słów o założycielce, krótka historia galerii oraz profil. Pięknie i przejrzyście.
„Artyści” zapowiadają się nieźle, ale...
w tym miejscu program w jakim zrobiono stronę zaczyna przeszkadzać. Po pierwsze denerwuje ze jak chcę się cofnąć do poprzedniej strony używając przeglądarki to niestety wyrzuca z strony galerii. A nie tak łatwo od razu zmienić przyzwyczajenia. To zakładka w której zwykle najwięcej czasu spędzam, a więc sporo razy się zapomniałam i mnie wyrzucało. Ale się nie zniechęcam.
Artystów niewielu. Pomysł z miniaturami latającymi na dole nawet niezły, kłopoty zaczynają się jednak jak już na kogoś kliknę. Najpierw widzę cv zamiast prace artysty. Hej, to one są tu najważniejsze ! Cv jest stanowczo za małe, a to że nie mogę sobie tekstu skopiować jest denerwujące. Portfolio bardzo skromne, zwykle po 2 lub 3 obrazki. To znaczy że tylko te prace galeria oferuje potencjalnym klientom ? A gdy chce zobaczyć większe to niestety razi słaba jakość, a fakt że nie da się całego obrazka zobaczyć mimo suwaka po prawej jest skandaliczny ! Tak jak „o galerii” i „wystawy” były bez zarzutu to ta zakładka jest stanowczo najsłabsza.
Sprzedaż ?
Czy tu kiedykolwiek coś było ?
Strona kontakt równie beznadziejna. Czy autorzy strony myślą, że będzie się chciało przepisywać adres mailowy literka po literce aby maila do galerii wysłać? I to jeszcze z takich małych literek !!
Czy do galerii dużo maili przychodzi ? Nie ?
Strona bardzo nierówna. Część jest świetnie przygotowana a część beznadziejnie. Wbrew pozorom do poprawki nie jest aż tak dużo i wystarczy jeszcze parę rzeczy uzupełnić i strona stanie się cała świetna.
http://www.bochenskagallery.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz